לאכול סיבים ולהימנע עצירות

להיות סדיר תנועות ועצירות לברוח שאתה צריך לאכול סיבים נוספים. סיבים גולמיים פירות וירקות עדיפה עבורך סיבים על פי וגרגירים. מדוע? ירקות ופירות הם מזונות בשידור חי עם אנזימים, מינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון אשר מחויבים חשמלית. יש להם אנרגיה מגנטית אשר נספג על ידי ה-DNA. אז יותר מאשר מקור זה של סיבים ופחות גרגרים. אל תשכח מים.

אם אתה לא מקבל מספיק מים במהלך היום, הגוף שלך לקחת מים את הצואה במעי הגס ולגרום שלהם צואה קשה. שותה מינימום של 3 כוסות ביום של מים זכים ועבודה לשתות 5-6. הנה שבו אתה צריך לעשות כמה "עבודות סיבים". אתה צריך להגביר את צריכת הסיבים התזונתיים סביב 40-60 מ ג או יותר. אם זה הרבה.

בעבר, כבר המלצתי 35 מ"ג של סיבים, אבל זה ממוצע. אתה רוצה להיות יותר מהכמות הממוצעת. hese הם כמה המזונות עם תכולת הסיבים הגבוהה. להוסיף את הרגלי האכילה שלך אשר לא הוא מעצירות. סיבים עושה הרבה יותר שלהם בנקודות שני לעשות באופן קבוע, הוא כדלקמן: * משלב עם רעלים ומעביר אותם החוצה ביציאה * משלב עם מתכות כבדות ומעביר אותם החוצה ביציאה * משלבת עם כולסטרול, מרה ומונע ממנו להיות מקרים למחזור הדם. * מסייעת במניעת סרטן המעי הגס ומחלות אחרות של המעי הגס. * דופנותיה של המעי הגס בריא וחזק בכך שהוא אינו מאפשר את הרעלים לצבור שם. * לנקות את דפנות המעי הגס ולהסיר רעלים מן הכיסים של המעי הגס, חורים. המאכלים הבאים מספקים דור 3 של סיבים. להוסיף מגוון של מזונות אלו לתזונה כדי לקבל יותר סיבים בהרגלי האכילה שלהם. הוא מתחיל לאכול מזונות אלו לאט לשימוש לקבל כדי אכילה רמות גבוהות סיבים. * 1 / 3 כוס שזיפים מיובשים * 2 פרוסות לחם מחיטה מלאה * 1 / 2 כוס סקווש חורף * 1 / 2 כוס מבושל אפונה ירוקה * 1 / 2 כוס מבושל שעועית או פינטו שעועית או אפונה שחור בעיניים * 1 כוס שעורה מבושל, 1 1 / 2 כוס אורז חום, 1 כוס דוחן * 3 טורטיות תירס * 1 1 / 2 כוס אטריות, 1 / 3 כוס אטריות תרד * 1 / 6 כוס סובין 100%, 1 / 2 כוס שמנת החיטה * 1 כוס רסק תפוחי עץ, 2/1 כוס פרוסות תפוח, 1 / 2 כוס בננה, 1 / 2 כוס תאנים * 1 כוס פרי, 1 כוס סלט מיץ שזיפיםצימוקים 1 לאונקיה * 1 / 2 אבוקדו * 1 כוס אוכמניות, 3 / 4 כוס אוכמניות * 1 / 3 כוס של גויאבה, קיווי 1, 1 / 2 מנגו, נקטרינות 2, 1 / 3 פפאיה * 1 כתום, 1 כוס אפרסקים חתוכים, 1 כוס אגסים חתוכים, 1 / 2 של אפרסמון * 1 1 / 2 כוס אננס1 כוס תותים * 1 / 2 כוס צימוקים, 3 / 4 כוס קוקוס * 1 / 2 כוס ריבס, 1 / 3 ספל לבבות ארטישוק * 1.2 אונקיות של שקדים, שומשום 1 / 2 גרם, 1 / 3 כוס שעועית זרעי חמניות * 1 / 4 ספל שעועית תינוק, 1 / 7 ספל שעועית שחורה, 1 ספל ירוק * 1 / 4 כוס כליה, שעועית פינטו, לבן או לבן, 1 / 3 כוס עדשים * 1 / 2 כוס ברוקולי, 1 / 2 כוס 1 כוס כרוב, נבטים בריסל * 2 גזרים, 1 / 2 כוס מיץ גזר, * 1 כוס כרובית, 5 ענפי סלרי * 1 כוס מנגולד, 1 כוס החרדל * קלח תירס 1 * 1 / 2 כוס ירקות מעורבים * 1 / 2 כוס זיתים של * 1 / 2 אפוי, 1 תפוח אדמה אפויים, תפוחי-אדמה 1 כוס תפוחי אדמה מתוקים * 1 כוס מיץ עגבניות1 כוס מיץ ירקות כמו שאתה יודע כאשר אתה רק מתחיל יש המון סיבים בתזונה? כאשר תמצא המון סיבים בתזונה שלך, את העניין צואה, שוקלים פחות, צפים במים שירותים שלך. אז אם הצואה הכיור במים, אז אתה צריך יותר סיבים. זהו רק כלל אחד. רמי יהושע בהחלט מביע דעה מלומדת. אם אתם אוכלים צואה עודף סיבים לשקוע, אבל אני בספק כי מישהו מכם נופלים בקטגוריה הזו. רודי סילבה בעל תואר בפיזיקה מ אוניברסיטת סן חוסה, קליפורניה, היא תזונאית טבעית. הוא כתב ספר אלקטרוני שכותרתו "איך להקל על עצירות עם 77 תרופות טבעיות". באפשרותך לקבל מידע נוסף אודות ספר אלקטרוני זה ויותר תרופות עצירות באתר זה.