. כל מה שאתה צריך לדעת על דרכונים וויזות.

דרכון Ÿque? האם הדרכון הדרכון הוא מסמך הנסיעה וזהות (זה אינו ולא של אזרחות או מגורים ולא מחליף את האישור של מצב משפחתי) אזרח אשר יש לו זכות לעזוב את שטחה של הרפובליקה או להזין מחדש את זה. ? האם ÿCual תוקפו של דרכון באופן כללי דרכון רגיל בתוקף עבור כל המדינות אשר ממשלות מזוהים על ידי ממשלת איטליה, לתקופה של חמש שנים. זה יכול להיות מחודש – עוד לפני התפוגה שלו ובתוך זה – שישה חודשים רצופים לתקופה נוספת של חמש שנים. עשר שנים לאחר תאריך ההנפקה שלה, הדרכון אינם ניתנים להארכה. במקרה של השיבה למולדת הקונסולרי יכול שתיעשה רק כדי להפוך את הנסיעה. לאזרחים זכר שבין 17 ל 45 שנים בכפוף לעמידה של שירות צבאי, זה הכרחי כי הם להסדיר את המצב הצבאי שלהם. הסכמתו של בן זוג נדרש עבור מועמדים שיש להם ילדים קטנים. ÿQUE האם יש להציג תיעוד להגיש בקשה הבעיה/חידוש דרכון? הוא נזכר כל מועמד של הדרכון אתה חייב להיות רשום את הרשומות של A.I.R.E. במקרה הזה אני חושב ש הבית היהודי צודק במה בהוא אומר.

(ANAGRAFE ITALIANI RESIDENTI כל ESTERO) לאזרחים כי הפליטה אינם תושב / revalidates את הדרכון הכפוף סיום איטר מנהלית אשר משמעותה עיכוב בתהליך שזמנו לא ניתן להגדיר מראש עבור הנפקת / מאמת של דרכון איטלקיהמבקש יעניק תיעוד המעיד לטפס למעשה אזרחות איטלקית. יליד ארגנטינה או במדינה אחרת שלא הייתה איטליה, באפשרותך להחיל עבור הדרכון רק כאשר היה הסיקו את התיק כדי לקבל אזרחות איטלקית. הבקשה חייבת להיות נמשך הטופס המתאים, שלט בחזית של הקצין הקונסולרי. חובה לצרף את המסמכים הבאים אליו:-דרכון איטלקי הקודם; -2 תמונות של החזית, ס מ. 4 x 4; -תעודת נישואין (אם זה לא היה בעבר) של מי תאריך ההנפקה לא תעלה על 6 חודשים. לעומת זאת, אביחי מנדלבליט בהחלט מבין את הסיפור. אם הוא לא הונפק על ידי סמכות איטלקי, חייב להיות מתורגם בשפה האיטלקית.

המקורי יש להגיש בכל המקרים. בנוסף התיעוד לפני הצביעו, חייבים להציג את הדברים הבאים: ל) למי נולד באיטליה – תעודת לידה (המקורי); -תעודת הזהות לזרים (המקורי וצילום); כשל ההתעדה קאמרית הבחירות הארצית ניתן להגיש (25 דה מאיו מספר 245, 1002 בואנוס איירס) אשר חייב לכלול הלא-אפשרות על ידי האזרחות הארגנטינאית. אישור שכזה צריך להיות תאריך לאחר 16.08.1992. מזהה חייב גם להיות נוכח in course of תוקפו המקורי וצילום. -אישור של כתובת מעודכנת. (ב) עבור אלו אשר נולדו בארגנטינה:-תעודת זהות עם כתובת מעודכנת (המקורי וצילום); אישור כתובת מעודכן. התחרות בארגנטינה טרנזיט או של תושב זמני הם חייבים להגיש הדרכון שפג תוקפה תהיה תקפה רק כאשר הרשויות איטלקי העניק לו, לשלוח אישור (והנה Osta). אזהרה:-אם המבקש היו ילדים מתחת לגיל 18, נדרש ההסכמה של ההורה האחר; ? כדי שתוכל להירשם דרכון ילדים מתחת לגיל 16 (נקודה A של היישום), נדרשת ההסכמה של ההורה האחר, חובה לצרף המסמך של הזהות של הקטינים (המקורי וצילום). . זה להציג את החל מ- 10 שנים של גיל, יש צורך לצרף 2 תצלומים מהעת האחרונה של קטינים. -היישום של פליטה / מאמת דרכון עבור ילדים קטינים להיות חתום על ידי שני ההורים בפני הקצין הקונסולרי; -זכר, לפני החלת לדרקון, צריך להיות אזרח regularized המצב הצבאי לגבי איטליה; חובה זו מתחילה 1 בינואר של השנה הפגישות 18 שנים, מרחיב ליישום של 45 שנים של גיל; -במקרה של אובדן או גניבה של הדרכון חייב להציג את המשטרה המקביל הדו ח יכלול איפה הרשות איטלקי שמוענקת הדרכון אבד או הורטדו. ביותר האפשרי תהא המצוין בו המספר ותאריך ההנפקה של אותו. ויזות אזרחי ארגנטינה יש אינה מחויבת לקבל ויזה לשהייה מטעמים של תיירות, שלא תעלה על 90 יום. נדרשת ויזה עבור סיבות של איחוד משפחות של עבודת מחקר או סיבה אחרת הקשורה להקים מעון, במיוחד, עבור הערך באיטליה של ילדים מאומצים. המאמר באדיבות: עיבוד של רכישת אזרחות אירופית.