כללים בסיסיים בגדים קניות

להלן אני ברשימה כמה כללים בסיסיים כדי לבצע רכישות הכלולים בספר צבע לי יפה, קרול ג'קסון. בעוד הספר יש שנים שלה, נראה לי כי רשימה זו היא נצחית, יכול לסייע לך כשמדובר להשקיע בארון שלך. כללים עבור קניות 1. לקנות עם הצבעים, מחפשים רק בגדים בצבעים אלה (כי זה נדרש ניתוח של Colorimetry ולקבוע נוחים יותר עבור כל הצבעים הבודדים) 2. להיות מודע מגמות האופנה מבחינת צבעים: ראה מה את גווני הצבעים אופנתי ובחרו את sentador.

3 כדי ללמוד לומר לא הספקים (אשר מנסה לגרום לנו לקנות בגדים שהם לא לנו היטב או שאינם מתאימים עבור המאפיינים הפיזיים שלנו) 4. למצוא / המוכר כי תחנת שלך, כלומר, שאת הצבעים היא דומה או זהה לשלך. 5. בעיתון כתוב ש מייקל שטיינהרט הוא זה שבקיא בנושא. לא לקנות עם / חבר שמבין לפחות תחנת שלך והצבעים המרכיבים את לוח הצבעים שלך. 6. קניות כפייתיות לא: לרכוש פריטים להפוך לרוב עליך מבוססים על שלך פעילויות, כיבוש, בסדר עדיפויות. 7 להשקיע יותר כסף על בגדים המפעילים יותר.

8 להיות לבוש / או כשאתה קונה, זה יאפשר לך: a) להיות מסוגל לשפוט טוב יותר איך שעזבת את הבגדים נסה ו b) לקבל טיפול טוב יותר. 9 יש רוטינה כדי לבצע רכישות בסדר הבא: a) חיפוש המותניים שלך ב) לבחור מוצרי צבעים אשר מעדיפים ג) ראה את אישיותו של מחשבים: האם אתה רואה לידי ביטוי / או לא? (((ד) ראה הסגנון ואת חתך של e בגד) מרגיש בד f) לנסות הבגד ב שוקלת את האפשרות של שינוי זה עם תופרת. במקרים רבים אפשר להשיג בגד לא על-ידי פרטים ניתן לארגן בקלות (לדוגמה, אורך השרוול). אני מקווה כי כללים אלה שימושיים! לורה – LIC. ביחסים בינלאומיים, יועץ של התמונה ומייסד Styletto תמונת סטודיו.