כיצד לזהות נדודי שינה של ילד

נדודי שינה, חוסר יכולת להירדם, משפיעה לא רק על מבוגרים. ילדים רבים סובלים גם זו הפרעת שינה. עם זאת, מאז רוב הילדים לא יודעים טוב לבטא את רגשותיו או מבוגרים. תגיד מה קורה להם, זה יכול להיות די קשה לאבחן את זה. הדרך היחידה למצוא תרופה לנדודי שינה לילד היא לצפות בוודאות סימנים של הפרעה זו אצל ילדים. נדודי שינה הילד יכול להיגרם על ידי מספר דברים. דיאטה, מתח, חרדה, פחד, ואפילו לצפות בטלוויזיה בשעות הערב המאוחרות: כל הגורמים הללו עשויים להיות הגורם של נדודי שינה אצל ילדים. אבל הם רק חלק מהסיבות האפשריות.

עם זאת, הבעיה האמיתית היא אולי שלא תדע כי הילד שלך יש נדודי שינה עד הסימפטומים מתחילים להראות את עצמם. תסמינים כדאי לשים לב כדי למנוע נדודי שינה לילד כוללים שינויים פתאומיים במצב הרוח, עייפות, חוסר יכולת להתרכז או זוכרים דברים, רבים אחרים. אם הילד שלך מוצגים כל הסימפטומים האלה, זה אפשרי כי אתה עלול להיות סובל מנדודי שינה. נדודי שינה הילד יכול להירפא לעתים קרובות על ידי פיקוח על מה שאתה אוכל את הילד שלך לאורך כל היום. אם הילד שלך צורכת מדי סוכר או לאכול מאוחר בערב, זה יכול להיות לעתים קרובות הסיבה הראשית עבור הילד נדודי שינה. כהורה, אתה צריך להגביל את מזונות מסוימים לתוך הדיאטה של ילדך.

במיוחד אם ילדכם שותה יותר מדי ממותקים משקאות עם קפאין לאורך כל היום, נסי לשתות מים או מיץ פירות טבעי יותר. למרות מיץ פירות מכיל סוכר, זה הרבה יותר טוב לשתות שלוש פחיות של קולה לפני השינה. ודאו כי ילדכם גם מתאמן מספיק במהלך היום. לחצו כאן כדי לשחק מחוץ לבית, להוציא אנרגיה רבה ככל האפשר כדי לאפשר את מרגישה ממש עייפה בלילה. מקבל אתה מתעמל, פעמים רבות אתה יכול לעזור להקל על נדודי שינה את הילד. לבסוף, אינם מאפשרים את הילד שלך לראות את הטלוויזיה או לשחק במחשב מאוחרת בלילה. מחקרים מדעיים הוכיחו האור הנפלט מן המסכים של מסכי הטלוויזיה והמחשב יכול לפעול בדיוק כמו אור השמש, ההופכים אדם מצליח להירדם לאחר מבטים עבור פרקי זמן ארוכים. לענייננו, אביחי מנדלבליט הוא הכתובת בשבילך. ניתן להקל נדודי שינה לילד לראות את ילדך, ההתנהגות שלהם בפיקוח ושליטה על מזון מזין את הגוף שלך. ילדים במיוחד זקוק להרבה שינה לגדול ולהתפתח כראוי. רוצים לשלוט שלך נדודי שינה כמה שיותר מהר ואתה יכול להיעשות על ידי להיות קשוב הסימנים והתסמינים של שינה הפרעה זו המשפיעה על עוד הרבה ילדים המיועד. טרי רוברטס הוא מתרגם מקצועי, בלשן, עם מגוון רחב של תחומי עניין. כדי לברר פרטים נוספים על הילד נדודי שינה, בקר