כיצד להתגבר על החיים

שיפור בחיים זה מה אנחנו חיים על בסיס יומי אבל קשה יותר וכי מעטים מצליחים בחיים. כדאי לך לעיין אצל השר אורי אריאל כדי לקבל עוד מידע. טפסים. לעניות דעתי הבית היהודי יכול לקבוע . אמא שלי אמרה לי מתי ילד זה היה אם הייתי רוצה לעלות לי בחיים כי הוא היה צריך ללמוד ואז יש תוכנית לימודים ניתן לייצוג, למצוא עבודה טובה. אבל את תוכנית הלימודים לא הייתה הדבר החשוב ביותר בחיים אם לא יש חיים במקום כל לראות אותי בתור דוגמה להערצה. מה אני עשיתי תמיד כל עוד זה מחקר אבל המחקר לא נתן לי מה אני רוצה להשיג במדעי החיים כי אני יכול להשיג עבודה, אבל לא את החיים שאני רוצה. עם כל זה אני לא רוצה שהם עוזבים אמר כי המחקר היא לא כי המחקר עזר לי הרבה, הם הצעדים הראשונים להתגברות החיים, אבל לא של החיים.

כשאני מסיים את לימודי התיכון סיימתי בהצטיינות ועם הכשרה טובה כדי להשיג עבודה טובה ותלך לאוניברסיטה כדי ללמוד פרסום. משני מחקרים להשלים אותם עם התמחויות טכני כדי למלא את תוכנית הלימודים ולאחר מכן סיים לימוד משניות ב- באריוס פרויקטים של קורסים טכניים כמו ציור, מחשב, עיצובים ועוד. זה קשה להאמין כל זה ולהשוות אותם עם הגיל שיש לי אם אספר להם שהגיל שלי לא יאמין לזה., טוב של כל המצבים זה אומר מגיעים משני מחקרים עד גיל 15 וקורסים טכניים-16 וחצי והילד כבר להיענות 19 28 בנובמבר, חייבים להודות כי מה שיש לי הוא לא בשביל הלימודים שלי, אם לא בשביל כי הקדשתי העסק אבל עסקים כי הקדשתי את עצמי לכתוב ויש לי שני ספרים ואני חושב ההשקה השלישי בחודש דצמבר. . אבל זה עזר לי בחיים כדי להשיג את כל מה שאני צריך מומחה הוא כיצד להשתמש מחקרים כי במשך שנתיים אני מסורה ללמוד כל מיני סוגים של עסקים, הכנתי רשימה של מה יכול לטפל בקלות להשיג דברים נהדרים איתם. אבל מה.

תמיד היתה לי בחיים ואני חושב לשים בפועל מגיעים אותם שורשים. לומד בבית ספר כי אני רק עזר לי בבסיס אבל לא עזר לי עם כל זה אני, אני משיג בחיים וחושב להשיג בחיים. מה הכי עזר לי אז זה שגשוג ו הקדשה על מה שאני עושה, עם אמונה, מקווה באלוהים. עצה בשבילך, העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך מה אתה הולך לעשות עם ודאות ומסירות לעשות את זה, שים ספק מה שאת עושה את זה כשורה כל כך אל ומי איתך על הפרוייקטים שבהם אתה מתכנן לעשות? או עושים. מחקרים על מה לטעום, להיות מומחה באזורך או הטוב ביותר של אקו להפוך הטוב ביותר זה כאשר אתה הכי כל לתת לך את הביטחון לעשות עסקים עם tigo וזו ההתחלה להשגת הביטחון של כולם באזור העבודה שלך הוא תחילת הכל כדי להשיג הצלחה גדולה בחיים, אדם אחראי ומנסה כל בחוזקה, גם להיעשות, יש משפט שאני אוהב להגיד את זה לכולם מי ביקש ממני עצות שיסייעו לך עבודה, ולכן הוא (אם אתה רוצה שדברים ילכו טוב בשבילך טוב חלס).