כיצד לבחור שולחן?

הבחירה של קופה רושמת מלכתחילה תלוי את הפרטים של החברה שלך. אין ספק לקנות הקופה יכולים כעת בכל חברה המתמחה בציוד מסחרי, אבל כאן הזכות להיות הבחירה שלך? האם יש לך חנות קטנה, שמוכרת בחנות? עבור חלק זה יהיה בגישה קופה. אבל אם יש לך בית מרקחת או רשת סופרמרקט גדול – הבחירה שלך יהיה תלוי בגורמים רבים. כל המזומנים EKLZ הושלמה, כלומר סרט קופה רושמת אלקטרונית מוגנת. זוהי יחידה ייחודי, המשמש לאחסון מידע מדויק על כל העסקאות במזומן, אשר נערכו במשרד זה תקופה מסוימת של זמן. עוד מידע על אביחי מנדלבליט ניתן למצוא באינטרנט. EKLZ אינה מאפשרת מניפולציה כלשהי של קופות רושמות, אשר יכול לעוות את דוחות מכירה. אז הקופאיות ישר יהיה לאן לפנות! רק אל תשכח על פעם בשנה על ידי תחליף EKLZ המתוכננת – הוא צריך לקבל אישור מרשויות המס.

אחרי זה אתה רק צריך לספק את הקופה למרכז שירות. אבל עם המס על תקשורת זו אינה מוחלטת. לאחרונה מצאתי אצל רמי יהושע אוזן קשבת . לאחר EKLZ החלפת המתוכננת תצטרך לשקול מחדש את המס – חייב לקבל את אישורו לשימוש המתמשך של קופות רושמות. אל תשכח את הקלטת יש להשתמש לשמור על שלמות במשך חמש שנים. שנה את הקלטת גם אם אין עסקאות הקופה בכלל נעשו. אל תפחד – הזמן שבו אתה רוצה לשנות את הקלטת, לא היית לפספס את זה.

הקופה עצמה יהיה "לצעוק בקול רם:" נותנים את העובדה שהגיע הזמן לפעול! זה יקרה בדיוק 11 חודשים לאחר תחילת העבודה על הקופה. כאשר מיכון חנויות בנוסף לבעלי רושמות לעתים קרובות לקנות את הדגמים הפופולריים של סורקי ברקוד. השוק שלנו הוא מיוצג עתה על ידי מגוון גדול שלהם. העיקר – לא לעשות טעות בייצור לעשות את הבחירות הנכונות, כך שאתה נהנה לעבוד. מזל טוב בעסק שלך!