כיצד לבחור חברת ביטוח אמין

רוב בעלי הרכב אינם רואים את הערך של sredstv.Lish הביטוח רכב רק מעטים מאיתנו לוקח ברצינות את הנושא בעת הצורך לבטח את המכונית על האל. במקרה זה, אנחנו מבלים הרבה זמן ללמוד את דירוגים שונים של חברות הביטוח, להתייעץ עם חברים, לקרוא הרבה ביקורות של חברות הביטוח באינטרנט, וכו ' במקרה של CTP לא המצב, אנשים לא רוצים מפריע צולל לתוך ההיבטים וניואנסים של הביטוח. רובנו קונים רק בביטוח אחריות כלי מדיניות כי זה דורש חקיקה. אבל לא כולם יודעים את זה עם 1 מרס 2009 נפגע בתאונת רשאי לערער לתשלום על ידי המבטח שלך avtograzhdanki, לא המבטח של האשם בתאונה. זכות זו יכולה לשמש אם תאונה קיבל רק שתי מכוניות, שני הנהגים יש ביטוח אחריות כלי המדיניות ואת הנזק שסבל כתוצאה של תאונה רק רכוש. (מתוך 1 נובמבר 2009 נזקים ישירים חל על כל פוליסות CTP ללא קשר לתאריך הרכישה). כאן זו הסיבה לבחירת חברה לביטוח CTP שצריך להתייחס יותר בהתאמה. חיי העיר עסוק עלים כך מעט זמן, אבל בעיקר את ההליכים עם החברה שלה לא 'הביטוח.

ואם חברת הביטוח התאונה אשם כבר לא קיים … כך קטנה לבלות לבחור חברה אמינה עבור הביטוח יכול להשתלם מאוד CTP אותך בעתיד. חברות שעוזרות לעשות את הבחירה. רוב האנשים שחיים בערים הגדולות יש לא הזמן ולא את הרצון, ורק כל ידיעה על שוק הביטוח כדי לעשות את הבחירה הנכונה של החברה. עוד יותר מבלבל לנו פרסום קבוע של חברות הביטוח על טלוויזיה, אינטרנט, מגזינים, כרזות פרסום, וכו ' התוכן הוא בעיקר את הפעולות הבאות: "אנחנו החברה הכי אמין, אנחנו החברה הגדולה ביותר, בקר באתר האינטרנט שלנו ולקבל הנחה …'. איך אתה יכול לא ללכת לאיבוד. מה אתה עושה? אם ערך הזמן שלך, אנא פנה לסוכן הביטוח. ברוקר ביטוח – מתווך בין חברת הביטוח לבין המבוטח.

בשנים האחרונות, מספר חברות כאלה בשוק הביטוח של סנט פטרסבורג גדלה פעמים רבות. משרדים של סוכני הביטוח ניתן למצוא באתר "פינה" כמעט בכל אזור של העיר. האינטרנט מציע מספר עצום של CTP הביטוח הנחה גוף ביטוח. רמה גבוהה של התחרות במגזר זה עושה סוכני ביטוח (וחברות ביטוח) להתמקד הלקוח. לכן, על ידי קבלת החלטות תהסס לפנות סוכן ביטוח, כאן אתה לא רק לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבור ביטוח הרכב לחסוך לך זמן, אלא גם לתת הנחה.