טיפול בעור יבש

הוא העור יבש ופתיתי או סדיקה בגרד פילינג? בעוד עור יבש ניתן לציין כל אחד מספר הפרעות של העור כגון פסוריאזיס או אקזמה, פשוט לך עור הוא קשות זקוק הידרציה. אפידרמיס, או השכבה החיצונית של העור, הופכים dehydrated בקלות, בעיקר בהחשיפה הקרה, לאחר השמש מקיפה ללא הגנה או מזג אויר מלא רוחות. עור flaky, מגרדות, גירוד על הקרקפת, או התרחבות ניתן. שפשוף מכאיבה עשויה להופיע על העור. בעיות אלה יכולים להיות מאוד מעצבן ולא נוח, שלא לדבר המהודר. עור מיובש קשות עלולה להוביל דרמטיטיס, גירוי עור נפוצות.

דרמטיטיס ניתן לטפל בקלות על-ידי הרופא שלך, אבל זה בהחלט קצת לא נוח ונעים במהלך התפרצות של דרמטיטיס. כדי לרפא את גירוד חמורות, בעיות עור הקשקשים, יש להימנע העור עם מים חמים ניקוי. תמיד נגב גירוד, קילופים או סדיקה של העור במים חמים. השימוש מים חם מדי, פשוט מסיר החשוב ביותר המגן השמן המופק על-ידי העור, וכתוצאה מכך יותר גירוד, סדיקה, פילינג. אמנם העור הרטוב עדיין ניקוי, החל אדמדמה או איכות טובה שמן לאזורים המושפעת. ישנם קרמים שניסח במיוחד עבור גירוד, פיצוח ובעיות עור זמינות במחירים מאוד.

אם אתה סבור כי את בעיית העור שלך יכול להיות פסוריאזיס, אקזמה, דרמטיטיס או אחרת של בעיות עור רבים, עליך להתייעץ עם הרופא שלך. אך לעור רגיל, נפוצות של מיובש, שימוש רגיל מוצרים לחות להחיל פעמיים ביום, יש לפתור את הבעיות במהירות. אם הקשקשים, גירוד של הקרקפת הבעיה שלך, ניקוי יסודי את השיער עם שטיפה במים חמים. בצע פעולה זו עם מרכך לחות טובה. בעיות הקרקפת גירוד, בנייני להמשיך, יש אפשרות עליך להיוועץ הרופא שלך כדי לקבל שמפו דורש המרשם כדי לשלוט את קנה המידה. יואב כהן הוא מחבר עבור מוצרים באתר