חינוך בחו"ל

כל במוקדם או במאוחר, מבית הספר. איפה? בעיה זו משותפת לכל ההורים שואפים להעניק חינוך טוב לילד שלך. אבל כאן יש פרט: המנטליות שלנו הוא לעשות יפה יצרו גבר מוצק של הרבה דברים לא יודע, איש צעיר מרושל וצנוע רק השכלה בחו"ל. העממית, כמובן, במדינות כמו צרפת, איטליה, בריטניה, גרמניה ועוד מדינות אירופה, כמו שיש בבית הספר העליון קלאסית עם ומבוססת דעות על חינוך איכותי. באוניברסיטאות של מדינות אלה תופסים עמדות מובילות המתמחה בדירוג העולמי, כאן החזק לשלוח את ילדיהם ללמוד.

ברור, הלומדים בחו"ל יש מספר יתרונות שאין עליה עוררין. משמעות הדבר להיות בעל היכרות עם סטודנטים ממדינות אחרות לאמץ שיטות הוראה להביא אותם הביתה, להראות ולראות את העולם. זה לנסיעה זו הסיבה, בחו"ל פרופסורים באוניברסיטאות שלנו. יצוין כי עקב כניסתה של מערכת הכשרה אירופית, תהליך בולוניה TN, מה שאומר מקבל תעודה בינלאומית לאחר שלמד באוניברסיטאות שלנו, בעתיד הקרוב יהיה קל יותר ללמוד בחו"ל. חוץ מזה הוא חינוך בסין. כפי שאתה יודע, לא כל כך מזמן, היתה סין דיקטטורה למדינה עם נמוך רמת החיים.

אבל בסין של היום – היא נכבשה על ידי אחד המקומות הטובים ביותר במונחים של המשק המתפתח במהירות בארץ. והחינוך הוא פופולרי ויוקרתי עבור ארה"ב ואירופה. החינוך סין היא שונה מאוד מן המערכת שלנו להשכלה גבוהה. החינוך מחולק לשלושה שלבים: הראשון 4-5 השנים מחקרים סטודנט רווק, הבא 2-3 שנים שמטרתה השגת שני, והשלב האחרון בשלוש השנים מאפשר להיות רופא של המדעים. מנהיגות המדינה מעוניינת אנשים משכילים, כך החינוך בסין הוא פריט בתקציב, אשר השקיעו רבות. ארגון לפי השכלה 2021 100 גבוה מוסדות חינוך איכותי המוביל בעולם – זו המטרה של תוכנית הממשלה ההפעלה "פרויקט 211" בסין.