חברת הבת של טיטאן פוקר משיקה חדר בינגו חדש

לונדון, אנגליה (Marketwire 24 / 02 / 10) – בינגו ענק הוא משחק פלטפורמה ההזמנה שפורסמו על-ידי טיטאן, אחד המותגים הגדולות בשוק של e-משחקים. כחלק שחרורו הרשמי, בינגו ענק יציע לזמן מוגבל של asombrosoBono עבור רישום עד 500% לשחקנים מי בצע הפקדה. באופן מעשי זה אומר ש שחקן להיות מי לבצע הפקדה ראשונה של 10EUR שתכניתה עם 30EUR, אם אתה להפקיד 20EUR subsidised עם 100EUR. אין פלטפורמת המשחקים הוא עגול ללא תוכנית פרסים. למטרה זו, בינגו ענק, אולם בינגו ענק, תוכנית VIP ייחודית הצליח ללכוד את הכיף המאפיינת בינגו על-ידי בתיאולוגיה ב- binguera סלנג של רמות VIP שלהם: חחח, OMG, XOXO. בכל רמת השחקנים יכולים לבחור לקבל שוברי בונוס כולל מנוי מתנה של אמזון על כתבי עת ומתנות יקרי ערך. שחקנים יכולים גם ליהנות פלטפורמת צ'אט פעיל עם מנחים שחולים במגוון משחקים של צ'אט אשר יגדיל את הידידות כיף, מילים נרדפות בינגו מקוון היום שני אלה. כדי לשפר עוד יותר את הרוח של הקהילה הכללית, שחקנים יכולים לעודד להיות אוהדים של טיטאן בינגו בפייסבוק או הירשם כמנוי להזנה של טיטאן בינגו בטוויטר.

כחלק מהתווית, טיטאן Titanbingo. com יש מחויבות המשרד למצוינות בכל ההיבטים הנוגעים לחוות את המשחקים, כולל שירות לקוחות הזמין 24 שעות ביממה. Playtech רק לאחרונה רכש פיוז'ן המוסריות, חברה ידועה בתעשייה בזכות היותו סימנים מקדימים של בינגו מקוון מציעים יותר ויותר, לעתים קרובות יותר חדש משחקים עם jackpots גבוהה יותר. המוניטין שלו גבוהה הוא איכות גבוהה שלה משחקים שלו ניהול מקצועי של רשתות בינגו. עם התוכנה החדשנית של Playtech והמידות המוסריות פיוז'ן, מצוינות במשחק מוגש במגש.

למרות בינגו ענק זמין רק באנגלית באותו הרגע, הוא צפוי בקרוב להוסיף שפות חדשות כמו את שוודית, איטלקית, צרפתית, גרמנית וספרדית. טיטאן בינגו ענק בינגו הוא פלטפורמת המשחקים ההזמנה להצטרף טיטאן, אחד המותגים הגדולות בשוק של e-משחקים. כדי להמשיך המחויבות למצוינות בעל זה המותג מגה, בינגו ענק מציע בינגו החוויה הטובה ביותר באינטרנט עם משחקים באיכות מעולה, לקוח שירות ללא דופי זמין 24 שעות ביממה. בינגו ענק יודע לזהות את התפקיד המרכזי לשחק בינגו הקהילה, כיף, ידידות, ולכן מציע השחקנים פלטפורמה צ'אט פעילים מאוד, משחקים, צ'אט, כיף ומידע אודות בינגו בבלוג בינגו ענק. בינגו ענק מקודם באופן בלעדי pora אירו שותפים, תוכנית שותפים e-המשחקים הגדול בעולם.