התחום של העצות – 5 של ראיון עבודה להיות מרתקת על המראיין

כך גיליתי פחות או יותר מה שאתה רוצה, שבהם ההזדמנויות. כעת, אתה כבר קראו לראיון. הנה חמישה צעדים כדי ראיון מוצלח עבור לסטודנטים: 1. להכין, להכין, להכין. כל מעסיק אשר רודפים אחרי מחקר מעמיק.

לא מספיק שהוא נשלח רק ראיונות, התקווה הטובה ביותר. קחו את הזמן לחקור ולהבין את החברה ואת האדם שמעביר את הראיון. התלמידים מתבקשים לגשת תשובותיהם מנקודת המבט של האדם עושה את שכירת. מה היה אותו אדם מחפש, אם התפקידים מתהפכים? מחפשי העבודה צריך לתכנן את התשובות שלך כך מידע מפתח אודות מה יכול לתרום העבודה ולאחר מכן תרגל בקול רם עד שהם מרגישים בטוחים. 2. היחס עושה את ההבדל. יסוד מפתח להצלחה של הראיון הוא לא את חוויית, ציונים שלך, מה לקח מחלקות, לימודיות, או את כל האחרים הצרכים הבסיסיים. מיומנויות אלה הם מה לך ראיון.

ניתן לסכם את יסוד מפתח להצלחה של הראיון במילה אחת: היחס. אם אתה רוצה להתעלות מעל אחרים עם חוויה טובה יותר, ציונים טובים יותר, או טוב יותר דבר, יהיה לעבוד בפיתוח גישה עבודה חיובית מאוד. היחס שלך קובע אם "גזירה" או להימחק. זכור, יש מתחרים רבים עם היכולת להפוך כמעט כל – עבודה נתון במיוחד ברמת כניסה. מעסיקים יותר כיצד להבדיל ברמת הקלט הוא עבור מועמדים לעבודה עמדות. הרבה דברים יכולים ללמד עובד חדש, אך היחס הוא לא אחד מהם. מעסיקים רבים מוכנים ללמד מיומנויות לעובדים חדשים אם הם מגיעים דרך הדלת עם חיובית, אנרגטי "יכול לעשות את זה". 3 לשאול את השאלות הנכונות. שאלו על המיקום, האחריות על העבודה והערכים של החברה. 4. שמלת להצלחה. לפני הראיון, המועמד עבור תעסוקה סטודנט חייב לגלות את קוד לבוש של החברה ורמת מעל שמלה זו. עדיף להיות חם מדי מאשר תחת שמלה. זה לא אומר שאתה צריך לצאת ולקנות לעובד חדש. לעבור את איכות מעל כמות. חליפות עסקים גם נבחר אחד או שניים ישמש כל הדרך עד היום הראשון בעבודה ומעבר. לאחר מכן, כאשר אתה מבצע כסף (יש להם את ההזדמנות לראות מה סטנדרטי "המדים" עבור החברה), להתחיל להשלים את הבגדים שלך. כעת, הוא אף אחד לא האשים להביא מאותה סידרה חדה בכל פעם שאתה ראיון. אם ברצונך מגוון מסוימים בתוך תקציב מוגבל, עשויים לשקול את החולצה שלך שונה / blouse לולאה / עזרים, כגון דרך פשוטה כדי לשנות את המראה שלך מבלי לנתק את הארנק. 5 להשאיר רושם. קיימים שני שלבים פשוטים שבהם באפשרותך לנקוט כדי יצירת רושם לאחר הראיון, להגדיל באופן משמעותי את הסיכויים שלך להצלחה. הראשונה היא לקרוא את המראיין להודות להם עבור הזמן שלך. אם ניתן, באפשרותך להוסיף פרטים נוספים אשר לא נדון בראיון. דוגמה לכך: "הבנתי לדבר לפקידת הקבלה כי Microsoft Office היא תוכנה הרגיל של החברה." רק רציתי להזכיר כי אני גם המוסמכים באופן מלא בכל הכלים בחבילת Office. שיחה זו יבוצעו באותו היום. אם אין אפשרות להגיע ראיון ישיר, להשאיר הודעה קולית. הפעילות השנייה היא לכתוב באופן מיידי המראיין הערה קצרה ולהודות להם זמן שלהם והדגישה שוב עניינו מיקום. לאחר מכן הדבר הטוב ביותר להגיע אליהם במהירות האפשרית. דואר אלקטרוני, פקס, לספק יד הוא, Messenger, הוא משתמש דואר מיום אחד למשנהו, מה. אבל, ודא שיש לך אותו לפני סוף היום הבא. באופן אידיאלי, אתה רוצה לקבל בידיים שלך בסוף יום הראיון או דבר ראשון בבוקר. מדוע? מאז המכתב הגיע מהר יותר גדול ההסתברות להשפיע על השפעה חיובית. מכתב תודה מציע הזדמנות להודות המראיין את הזמן שלהם, ולחזק הזדמנות לבטא את העניין המיקום, מדוע אתה צודק עבור אדם זה. בקר CareerGazette.com – מהדורה של ידיעון לשבוע של הקריירה של מאמרים אודות כיצד לענות על השאלות בראיון עבודה. הקריירה גאזט מספק גם מידע על העבודה את הקריירות של המקור, תיאורים של הקריירה.