השקעה מצויינת בזהב

שום דבר לא נותן ודאות כמרכיב של תת המשני של הקבוצה הראשונה, תקופת השישי של הטבלה המחזורית של היסודות הכימיים של מנדלייב, עם המספר האטומי 79. Dragmetal כי קיימת השקעה אידיאלית עבור כל המדינות של כדור הארץ – הוא זהב. עם אותו מול האנושות במאה ה 5 לפנה"ס בתקופה הניאוליתית דרך להפיץ שלה כמו גוש. מחשבה, ארכיאולוגים, ואת כריית זהב החל קבוע במזרח התיכון. לאחר מכן, תכשיטים נמסרו למצרים, שבו קברים של מלכות Zehr של אור בתרבות השומרית נמצאו תכשיטי הזהב הראשון מתקופת 3 לפנה"ס ברוסיה הוא נחשב התחלה של ייצור 21 מאי 1745, כאשר הודיעה Erofei מרקוב הגילוי שלהם בשנת המשרד הראשי של מועצת הצמחים יקטרינבורג. הוא מצא את זה dragmetal בהרי אורל. זהב ממוקש במדינות הבאות: ארה"ב, פרו, מקסיקו. בשנת 2009 אפריקאית עזב את שלושת הראשונים להפקת זהב.

על מיקום שלושה מתוך "הכורים" הטוב ביותר הם: במקום הראשון – סין, אוסטרליה, אז במקום השלישי נלקח על ידי ארצות הברית. במקום הרביעי היתה רוסיה, וזה חשוב עבור מדינות חבר העמים. האובייקט המרהיב זהב להשקעה. בשנת 2005, ריק Munarrits חשבתי, מה עדיף להשקיע – במנוע החיפוש של גוגל, או בזהב. בזמן ערכם בבורסה היה אותו. בסוף שנת 2008, המסחר ב-Google נעצר בסביבות 307 דולר למניה, אך על חשבון זהב – 866 לאונקיה. זהב – לא רק קישוט נהדר האוכלוסייה האנושית של כדור הארץ, אלא גם קישוט נהדר עבור המערכת הפיננסית העולמית.

מתכת זו אינה לשיתוק בתהליך של אסונות היסטוריים, זה לא אבודים, אבל צבר בלבד. זהב מזמן היה בשימוש על ידי עמים שונים בצורה של כסף. מטבעות זהב – הצורה הרווחיים ביותר של כסף, אלא גם אנדרטה נשמרת בצורה מושלמת. עם זאת, כמוצר היחיד הוא אושר רק במאה ה XIX. נייר כסף באותו הזמן שימש רק חלק מהזהות כי הוא זהב. כמו הגנה מפני קורוזיה משמש לעתים קרובות מתכת מוזהבים. סוג זה של הגנה על מתכות המשמשים כי, כפי שהוא נראה כמו יקר מתכת רגילה. כמה מומחים ממליצים לשמור על 10-15% מכלל ההשקעה מתכת זהב, שכן היא לעולם לא לרדת בערכו. הניסיון הוכיח כי רכישת מתמיד של מטילי זהב – האם הגנה מושלמת של משקיעים קטנים מתנודות מחיר. זהב תמיד יש את המתכת היקרה ביותר על בסיס עובדה זו – את הטוב ביותר כהשקעה. אילו לא היה לרדוף מטבע אחיד, זהב בחוץ בהתאם כי שומרת על עקביות יציבות המחירים. זהב הצעות שנערך 24 שעות ביממה בכל רחבי העולם. זהו המטבע בכל חלק של העולם. אוקי אז, כי הכרה הזהב כאמצעי תשלום לכל דבר מופץ ברחבי העולם.