הצהרת הכנסה דרך האינטרנט

גילוי בדוחות הכספיים אלקטרונית משלמי המסים באמת יוכל לשמש במחצית השנייה של השנה. אז מנבא את סגן מנהל אוטומציה של מס מדינת מס מינהל בוגדן קערה. במקביל Lyapina קסניה, רכזת הפרויקט של המכון האגודה תחרותי מאמין הנהגת דיווח אלקטרונית של כל כפייה מרצון מינהל מס המדינה מיישמת טופס הדיווח החדש, באמצעות האינטרנט. זה מתאפשר על ידי שני חוקים – "על מסמכים אלקטרוניים" ו "חתימה אלקטרונית", אשר נכנס לתוקף בתחילת השנה. עם זאת, בדיווח אלקטרוני אינה חובה, לבין המסורתי – טופס דיווח העיתון נשמר ..

זה נעשה בהקשר של במבוא הכללי של הטכנולוגיה של מסמכים אלקטרוניים בהתאם לחוק ברוסיה. זה חל לא רק על דיווח מס ככזה. כלומר, בפרספקטיבה, אנו יכולים לומר כי משלמי המסים יהיה לחתום על הסכמים עם זה רק בצורה אלקטרונית – החוק הוא מספק. כמו גם כמה שירותים נוספים המשלם, כאשר ההצהרה ניתן להגיש לרשות המס, מבלי לעזוב את המשרד שלך. במקביל, דיווח אלקטרוני מרצון – זה טוב שיש למי יש את ההזדמנות כדי לרכוש את התוכנה המתאימה צריך להגיש מחזיר אלקטרונית. האם הטלת מוצר תוכנה מסוים. המס יהיה מערכת יחסים עם התוכנה עובד מסוים ולאחר מכן בכל מקום את המוצר של יצרן זה רק כוחות לקנות.

וגם בשל העובדה כי היא סוגרת פורמטים של קבצים שלה וספקי תוכנה אחרים תוכנה לא יכול להטביע את המודולים המתאימים של סרסורים בתוכנה שלהם. כל שעליך לעשות הוא מונופול. מס אמר כי המדינות המתורבתות, הצהרות אלקטרוניים למס לוקח מספר עצום של משלמי המסים. לדוגמה בהצהרה ארצות הברית הגיש באמצעות האינטרנט, עד 70%. בהתייחסו אותו אחרי החוויה של מומחים מערביים של המכון האגודה תחרותי לומר העולם התרבותי, את התוכנה הנדרשת להעביר חוזר אלקטרונית לספק ללקוחות ללא תשלום, עבור מסמכים בצורה אלקטרונית יותר קל לעבוד מס. למעשה קובץ הצהרת משלמי המסים הכנסה בצורה אלקטרונית יהיה במחצית השנייה של השנה .. לקבלת תקן זה פותחה, אבל זה עדיין חייב להיות רשום במשרד המשפטים.