הפלאש: יד ימין של הצלם

הפלאש הוא בעצם מנורה או צינור, אשר מכיל גז בשם קסנון. הגז הזה, מיונן במתח גבוה מאוד, מיוצר בזמנו של הצמצם, פלאש מאוד קצר אך אינטנסיבי. את האבולוציה כי יש לו כלי בסיסי זה בצילום! הפלאש הראשון, אם אתה זוכר, היה עשוי מגנזיום אבק. הפיצוץ שלה שנגרם נזק וכוויות הצלם, אם לא היה אכפת לו בסכום של מגנזיום בשימוש. ואז הופיע מנורות ליבון, אשר שימש רק ירייה אחת, ואז היה צריך להיות מוחלף על ידי, עבור היריה הבאה. . ואז את הקוביה פלאש, עם 4 מנורות, שהחליף גם לאחר ארבע יריות.

לבסוף, אלקטרונית הפלאש, מנורה אשר אינו מוחלף לאחר כל תמונה, אבל בכל מקרה היא לא נצחית. משכה מוערכת 1,000,000 ירי. ניתן לשנות את המנורה מאוחר יותר, אבל בוודאי לפני שזה יקרה, אתה כבר שיניתי המצלמה לפני. הרשי לי להסביר רעיון חדש לגבי פלאש אשר אתה צריך לטפל מההתחלה. זה מיתוס לחשוב כי פלאש אמורה לשמש רק בלילה או בתוך בית, או במצבים האור נמוכה.

מה אם אמרתי לך כי עליך גם להשתמש בו באור יום, מלא אור השמש. לא רע. אתה בטח כבר שמתם לב זה, או ראית צלם מקצועי כדי לעשות זאת. אבל אתה לא! הבעיה היא כי כאשר מדובר על השימוש בו, אתה לא, כי המוח שלך אומר כי יש מספיק אור, זה לא הזמן להשתמש פלאש. דוגמאות אלה להציג את אור השמש או תחת עצי, יכול לייצר צללים קשה מאוד וניגודים חזקים בין אזורים בהירים לבין אזורים כהים. ההבדל בין אורות וצללים שהעין האנושית לא רואים אבל את התמונה. כן, יכול להיות מופחת עם השימוש של הפלאש. באור יום מלא, משמש הפלאש, לא כדי להאיר את הסצנה, אלא כדי למלא באזורים כהים. . כמובן, זה כהה באזור לא יכול להיות יותר מ 5 מטרים משם, או שמא האפקט של פלאש אין נוטריון. זה כי תפוקת האור של הפלאש היא מוגבל, בהתאם לסוג ולדגם, כפי שנראה בהמשך. כגון מנורות בעלות זרם אור פנים יש כוח ווטס, ההבזקים יש גם את כוחם המבוטא כמספר מדריך. אבל במצלמות חובבים, פלאש הוא מובנה, רק למצוא, בכל מקרה ומקרה, במדריך שלו, בטווח במטרים. הוא נוטה להיות הרוב של מצלמות כמו זה המוצג בפרק זה, בין 1 ל- 5 מטר טווח. משמעות הדבר היא כי, אם אתה לוקח תמונות עם פלאש לנושא זה יותר מ- 5 מטרים, זה יכול להיות כהה כמתחיל. עכשיו אנחנו קוראים לו underexposed מצב גם כן. לעומת זאת, אם אתה לוקח פלאש לנושא אשר הוא פחות מ- 1 מטר, זה יהיה אור לבן מאוד, או האחרונה, מבחינת למתחילים. עכשיו אליכם פוקוס או נשרפו. מונחים מקצועיים אלה אנחנו השתמשו, אינם באמת מהותי. אבל תזכור מה שאמרתי בהתחלה, זה החלק של שינוי הדרך של החשיבה והפעולה בצילום, להפסיק להיות טירון. תמונות, חשיפה או פוקוס, זה בא לחשוף המונח, אשר משמש כדי לקבוע מתי תמונה חשוף כראוי. או אמר בדרך אחרת, השיג את המצלמה דרך העדשה, כמות האור מספיק והכרחי תמונה רגילה. אם אתה מקבל אור יותר מהנדרש, התמונה תהיה ואז פוקוס. אם האור הנכנסת למצלמה אינו מספיק, ואז אתה מקבל ולהפיק תמונה. עובדה חשובה נוספת על הפלאש, זה האור שלו, כמו גם את הכוח שלה, יש תכונה כרומטית הדומה סולארית. זה אומר כי הוא לבן לגמרי, תואם, למה הוא משמש בעיקר בשילוב עם אור היום, ללא המסנן מסוג כלשהו. . אז, הייתי אומר כי הם כמה פעמים צריך לקחת תמונות ללא הפלאש. בנוסף להיותם סתימה של חלקים כהים על הבמה, אור לבן, טהור, ומוחלט איכות, מתקן כל הטלת צבע מוזר הצילום. התיק של ימים מעוננים או בצל, שם נוכחות יתר של קרני אולטרה סגול, מפיק מפתח כחול. אחרי זה, אולי הם תסכים איתי לקרוא פלאש, אביזר מרהיב, היד הימנית של הצלם.