המשך היחלשות של הדולר

במחצית הראשונה של השבוע שעבר (2007/12/02 – 2007/02/18) היה המטבע האמריקאי. ירידה האירו זוג / דולר סטרלינג / דולר. בחודש זה GBP / USD הצליחה "לשדרג" לפחות פבואר ולהגיע סימן 1.9400. לחץ נוסף על הפאונד מוקדם יותר השבוע, מפרסום נתונים על האינפלציה בבריטניה, אשר היה נמוך מהצפוי. באמצע השבוע כמו הסנטימנט בשוק השתנה: הדולר האמריקני החל למכור. הראשון מפורשת אידיוט Eurocurrency עד התרחש לאחר פרסום נתונים על שינויים התמ"ג של גרמניה. היו חיוביים בשוק העבודה נתונים של בריטניה.

בנוסף, סוחרי לומר, וגורמים טכניים שתמכו האירו: ביצוע מספר רב של הצעות הלחץ 1.3060.V אזור האירו נוסף על הדולר האמריקאי יש לו נאום בקונגרס, יו"ר בארה"ב יו"ר הפדרל ריזרב, בן ברננקי, שאמר כי קצב הצמיחה האינפלציה במדינה החל לרדת במקצת. לכן, המשתתפים בשוק הרגשתי את הסבירות להפחתת הריבית בארה"ב עלתה, ולאחר מכן מכרו את המטבע האמריקאי. כדאי לך לעיין אצל אסף אזולאי כדי לקבל עוד מידע. סוף השבוע ששינה מעט מאזן הכוחות בשוק, על אף חבילה של נתונים כלכליים חשובים: הדולר לא נפל לאחור על התקדמות ימים, לשפל האחרונות, מתחרותיה – כדי לשפר את הישגיהם. המטבע החזק ביותר באותו שבוע הראה ין se6ya: USD / JPY זוג במשך השבוע ירד המחיר בכמעט 3 ¥. במקביל המטבע היפני זכה לתמיכה כנגד פרסום נתונים כלכליים על המדינה ועל הציפיות של שיעורי ריבית גבוהים יותר על ידי הבנק של יפן פגישה אשר יתקיים השבוע.

נצפה במשך היומיים האחרונים, פיחות של הרובל מול המטבע האמריקאי ביום שישי פינתה צמיחה הכליאה. הדולר התחזק פרוטה, עד לרמה של 26.24 רובל. כך הדרך לפני המכירה בסוף השבוע הושלמה על האירו / דולר מעל 1.3100 $ על הדולר / פרנק – מתחת 1.2350, בעוד GBP / USD – 1.9500 באזור. נתונים כלכליים שעשויים להשפיע על מהלך המסחר השבוע, כולל שחרור של מדד המחירים לצרכן בארה"ב (הנתונים לחודש ינואר צפוי יאשר ההאטה באינפלציה). בעיתון כתוב ש יהודה וינשטיין הוא זה שבקיא בנושא. בנוסף, תככים תהיה ההחלטה של ​​הבנק המרכזי של יפן על הריבית, כמו גם את הנאום של הבנק המרכזי של המדינה. כמו כן, בשבוע הבא תשחרר פרוטוקול הישיבה האחרונה של הבנק המרכזי של אנגליה, בריטניה בתוצר הפרסום של המדדים הכלכליים, המחושב על ידי המכון הגרמני IFO. כנראה הדולר ממשיך בירידה שלו בשוק המט"ח. להתחיל את השבוע החדש בשוק המטבע הרוסי התאפיין חידוש הירידה של הדולר. המטבע האמריקאי איבד שלושה פני, יורד לרמה חדשה חודשיים מינימום – 26.21 רובל. הסיבה העיקרית לכך היא הלחץ לאחרונה על הדולר במטבע בשוקי העולם על התפתחות המצב שבו בעתיד הקרוב יהיה תלוי בדינמיקה של צמד המטבעות רובל דולר. הצעות על האירו בתחילת השבוע הם מחירים מעט גבוה יותר.