הידרציה

כשמדובר טיפוח העור, הידרציה הוא בדרך כלל אחד הפופולרי ביותר, ואת אמנם קשה להאמין, את הבעיות השנויה ביותר במחלוקת. כמה מומחים להישבע על-ידי moisturizers את הדרך הטובה ביותר לשמור על העור צעירים ובריאים, בעוד אחרים מרגישים קצת יותר חשודים היתרונות שלהם. כיוון סבתא שלי חי 94 שנים של גיל, עם מעטפת יפה מודגשים היתרונות של הידרציה במשך שנים, הם נוטים להישען על הזדמנות. עבור רבים, לחות מדי יום היא כבר חלק מדי יום את משטר טיפול של העור, ואילו אחרים רק עד העגלה בפעם הראשונה. משנה איפה אתה נופל, הידרציה עמוק של העור היא דרך פשוטה, חסכונית כדי לתפוס את הידיים זמן לבדוק ראשון, בואו לדון חשוב להצטייד מדוע העור שלך חייב להיות במשקפות במקום הראשון. העור צריך מים ושמן להביא את תהליך הריפוי הטבעי שלו.

Dehydrated העור יש יכולת ירידה כדי לעשות את זה. למרות שלא אחראי באופן ישיר קמטים קווים עדינים, הסיכונים החמורה ביותר, כגון סרטן העור, עור יבש הוא גורם משתתף. מעור מיובש לך פחות סביר לרפא את עצמו, קשה יותר לעור שלך להתאושש ההשפעות השליליות של השמש, את התהליך הטבעי של הזיקנה. מסיבות אלה, נראה ברור כי הלחות היא חלק חשוב של טיפוח העור הידרציה העור יהיה מועיל. לאחר שהחלטת hydrate, להלן נדרש לדעת בדיוק איך לעשות את זה. יש מגוון של מוצרים לחות היום בשוק מתיימר להיות הבחירה האחרון בים של אפשרויות. עם כל האפשרויות הללו קשה להחליט מה השיטה הטובה ביותר עבורך.

חלק מהמשאבים קל יותר, טבעי יותר של עור יבש הם הגנה מפני השמש, לשתות הרבה מים ולאכול תזונה מאוזנת היטב עשיר סיבים. הימנע אלכוהול, טבק, קפאין. זה יגדל רק את התוכן לחות העור שלך מבלי להחיל עליה דבר. אך עבור חלק, יישום כלשהו moisturizer נחוץ. הרצויות שלך moisturizer כדי להכיל גם מרכיבי לחות, אך רכיבי הגנה. חפש מוצרים המכילים מרכיבים כמו קולגן, עשבי תיבול כמו Gotu קולה, להבה של היער, צמחים רגישים וכן שמנים ביולוגי. למרות הידרציה העור המכריע של המקרים מומלץ שאם אתם סובלים עור רגיש או אקנה, יהיה עליך להשתמש moisturizer נמוכה בשמנים, ללא לאלרגנים. יעיל יותר כדי להחיל moisturizer העור הוא מיד לאחר מקלחת או רחצה. חשוב להצטייד למרות הרוויה של העור, לחות קרם יסייע כדי לנעול את המים ואת השאר העור במשקפות עבור עוד. בריאן פונג עמוק בעור הידרציה היא דרך חסכוני וקל לתפוס את הידיים זמן וודא כי