החשיבות של אימונים

. אני יודע, קרוב לוודאי חושב כי אימון עשוי להפריע את הקשר הנפלא שאתה משתף עם הכלב שלך. אתה בוודאי לצרוח כאשר הם עוזבים הליכה כי תמיד צריך לחפש בקרב כלבים אחרים, או שאתה עשוי להיות הרחק ילדים כי הוא גונב ממתקים שלהם, גם לדמיין. כדאי הקף אותו. כאשר יש לך ביקורים על-ידי התנהגותם הרעה, אבל זהו כלב בלי? ירון צור-.

לא. . מצטער על סותר את אך לא בהכרח יש כלב להתנהג כך, זה יכול להיות מאוד מנומס. לא כדאי לך לממש את הסמכות נדרש לומר לכלב זה מתנהג יותר טוב, וזה לא רע. להיות הבעלים של כלב שאינו דורש להיות מתעלל, נכונות לדחות את הרעיון פתטי בשיטות אכזריות של אימון. אבל תן לי לספר לך כי יש טכניקה אחרת כדי לחנך את הכלב שלך. אתה צריך לתת חשבון לאלף כלב הוא לא לסגוד או להעניש אותו, כדאי לך לא לנסות ללמד את החוקים האנושית ואת לאנושי זה.

למעשה, המטרה היא לשפר את מערכת היחסים זה אתה לחלוק עם חיית המחמד שלך, יותר חברותי. מה הטעם של אסטו? אתה עשוי לתהות. ובכן, אני אומר לך. רוב האנשים להקדיש את הזמן שלהם בעבודה, ללכת לבוא, לקחת את קפה נמס, שליטה על חשבונם. זמן קצר לאחר זאת ליהנות את משפחותיהן ואת חיות מחמד הם מנסים לשלב את זה עם קצת חיים חברתיים. ליהנות מהליכה בפארק ביום שטוף שמש אחר הצהריים. נלך לבית של חברים לצפות בסרט. אם כלבים האנטי-חברתית בהזדמנויות אלה, והם ישארו בבית, לבד, בלי כמעט חלק החיים של הבעלים שלהם. כמו בני האדם, הכלב שלך יכול להרגיש רק, שאפשר להגיע מדוכא ועצוב במיוחד כאשר נשאר לבד בתוך בית אפל שבו אף אחד לא מעריך את זה. אז, עכשיו אתה רואה בבירור את היתרונות של בעל כלב משכיל? אימון כלבים מאפשר שלכלב שלך מתייחס טוב יותר עם הסביבה שלהם. זה יקל את חייו של הכלב שלכם כמו גם בני המשפחה. יש כלב משכיל ייתן לך סביר יותר לבלות יותר זמן עם חיית המחמד האהובה שלך, לא משנה לאן תלך. או עם מי אתה. להתעמק אימון כלבים!… כמה מילות הקסם כמו הליכה, לשכב, עדיין, בוא ושב, מערכת היחסים שלך עם דב ישתנו לנצח. בהצלחה! לגלות את כל הסודות כדי לאמן את הכלב שלך עם אילוף כלבים ב: תודה לך, שיהיה לך יום נעים! Sánchez באפריל.