האם יש משהו שאנחנו יכולים לעשות?

האם יש משהו שאנחנו יכולים לעשות? אסונות כלכליים ופוליטיים קנה המידה הכללית מביאים איתם דרך כדי להשיג אנשים מדברים על העובדה כי בעידן הנוכחי מתקרב לסיומו, העתיד יהיה שונה. המשבר הפיננסי הנוכחי הוא לא חריג. עם זאת, בהזדמנות זו לא אנחנו יכולים לחשוב על תוכנית שלא יביא לנו אושר אוניברסלי מתמשך. אם מישהו חושב כי ניתן לפתח תוכנית וכן, זה להיות רק הוכחת שחצנות. בנוסף, אחד הדברים הנפלא ביותר בחיים הוא לנער ניחוש העתיד, מאחר מעניק האנושות ויחידים את ההזדמנות לפתח.

על פי מחקרים סוציולוגיים, תחזיות לגבי אנשים החיים לעשות לאחר המשבר ניתן לקבץ לשלוש קטגוריות: 1. כמה אנשים מניחים כי אנו עומדים בפני במקרה של ההיסטוריה חוזרת, כי משברים כמו זה קרה לפני, לכן, הכלכלה הגלובלית הולך להתאושש. בנקודה מסוימת בזמן, האנושות יחדש את חייו כמו לפני המשבר ואת העולם יהיה כמו קודם. לא תמיד מיכאל גולן. אבל המשבר שהתרחשו בעבר היה זה הוגן לומר כי ההיסטוריה חזר מכיוון ארעו הכל באותו פרט שטוח אנוכי. עם זאת, המשבר הנוכחי עלתה בגלל המעבר של עולם לכל מטופל לעולם הגלובלי.

לכן, אף אחד הניסיונות שלנו כדי לחזור אל העבר כדי העתיק חוקים וכללים, יצליח. מה יותר, אנו לא יכולים להציג את המבנה של עולם חדש מבוסס על חוויות העבר, כי העולם כעת להתבסס בחוקים שונים, החוקים של הגלובליזציה. אלה הם ההפך חוקי התנהגות תגובותיהם, בין אם זה אדם, ארגון או מדינה. 2. אחרים סבורים כי המשבר הוא לא ממש משבר בכלכלה, אך משבר שלנו מערכת ערכים, התרבות האנושית הגיע איזה סף. אנו לא יכולים להמשיך לחיות כמו קודם, אנו זקוקים בדחיפות ליצור תוכנית חדשה כדי להתקיים. אנו לעולם לא תוכל לחזור אל תור הזהב כמו לפני המשבר (אף אם הוא באמת היה עידן זהב או לא היא שאלה זו מזו). מחשבה זו נכונה. עם זאת, העתיד אינו ידוע. אנחנו יכולים, אנחנו צריכים ללמוד אותו. לאחר מכן אנו לא צריכים לעבור סבל כל כך הרבה! 3. מדענים מזהירים אותנו כי אם אנשים לא תשנה סגנון החיים שלהם, בקרוב יהיו זקוקים כוכב אחר כדי לשרוד. … עלינו להיות כנים עם עצמנו, להודות כי אנחנו לא יודעים מתי וכיצד לסיים את המשבר הנוכחי. אף אחד לא יכול לחטוף לנו זכותנו לבנות היקום שלנו בעתיד ואישי. עם זאת, חשוב לציין כי בניינים כאלה יהיה תמיד מבוסס על שגיאות. מדענים יש סיבה להבין כי המשאבים של הפלנטה בסופו של דבר לאזול. לפי חישובים שלו, זה מאיים עלינו הכחדה מלאה בעשורים הבאים. עם זאת, אם אנו מתחילים לתקן לנו להשיג איזון עם הטבע אנו לעורר את ההשפעה החיובית של הטבע לנו ושחזור לכן הרמוניה. בנוסף, זה יקרה מהר מאוד וצורות שאנו לא חוותה בעבר.