בלש פרטי

תקשורת עם הלקוח שלך, שמתי לב כמה פעמים בשיחות שלנו יש את הביטוי "… ואז החלטתי לפנות לסוכנות בילוש". הוחלט. ואז תהיתי מה עוצר את הנשים, מדוע הם לעתים קרובות חודשים של ההחלטה הבקיעה לבקש סיוע מן הבלש. המחשבה הראשונה שלי היתה הכי קשה להחליט אם אני רוצה לדעת, במיוחד אם הידע צפוי להיות לא נעים. אבל בפועל מראה כי את היחידה מעדיפים בורות מבורכת.

אנו יכולים במשך שנים "להתמקד לא ראה" שום הוכחה, אבל אם זה התגנב נפשנו … המכות החשדות ודאות גרוע עינויים כלשהו. מאוחר יותר, ניסחתי הראשי "מחסומים" אשה שיש לה להתגבר לפני שהם הולכים אל הבלש הפרטי, "מה לי לחשוב?" למרבה האירוניה, המחסום הזה הוא לא רק בעיות במשפחה. לפעמים זה יותר קל לדבר על החשדות נגד בעלה מזה, אתה הופך לקורבן של הונאה, או על מריבות במקום העבודה. תאמין לי, שום דבר לא בסדר עם זה, הבלש – היא במובנים רבים פסיכואנליטיקאי מי שמקשיב לך ולעזור לך לפתור את הבעיות שלך. "ואתה זו הסיבה? "לעתים קרובות הלקוח הוא מפחד בנושא זה.

אני יכול להבטיח לך, שאלה זו יכולה להישאל רק יעילות, לא להאשים אותך סקרנות בלתי הולמת. "אל תהיה נלקח" אל למרבה הצער, כן, אינה מקובלת. אם אתה אומר לחברים כי היה אצל רופא השיניים, אז אף אחד לא תהיה השאלה "למה?", אבל את הביקור הבלש נתפסת כמשהו יוצא דופן, אפילו משהו לא נורמלי. עובדה מדהימה: גבירותיי לעתים קרובות קנה יריבים תמונות, אשר נדרשים מגדת עתידות או נפשית, וביקור האחרונים נראה אותם יותר "נורמלית" יותר הערעור לי. "הבלש שלמה עצמו," זהו, לדעתי, המכשול הקשה ביותר. כל אחד מאיתנו נשמה syschitsa ולקרוא סיפורי בלשים רבים מספרים לנו על הקשיים באופן כללי, לא. ילי בהחלט מבין את הסיפור. למה לשלם כסף למישהו אם אני לא לבד יותר גרוע? כתוצאה מכך, בילה הרבה זמן ואנרגיה על ניסיונות עקרים. בואו רק לבוא עם הרעיון פשוט – כל אחד צריך לעשות את העבודה שלהם. אנחנו צריכים להסתפר – ללכת למספרה, יש צורך לתקן את שסתום – קוראים שרברב, נגמר החלב – לקנות אותו בחנות ולא לצאת מחוץ לעיר כדי לתפוס פרה, אשר גם לא יודע איך חלב. אם המידע נחוץ – קוראים לבלש.