אתה יכול לא תמיד לבחור

דיברתי עם מישהו. שמרגיש אשם מאוד. לפני בכל תקלה בהמטרות העלה 100% אחריות עצמו. להילחם, להילחם לשכלול ושואפת יותר ויותר. אבל זה לא פוטר הכשל, במידת הצורך, וגם לא תחושת אחריות מוגזמת.

אני יודע את זה אשמה ממלא תפקיד גדול. אנשים גויסו כאל מכונות להילחם על הרחמים. זה הכוח שננקטו לתיקון הליקויים שלהם מה שמוביל אותם תוצאות יוצאות דופן. אבל אנחנו גם חייבים לראות רמות גבוהות מדי של אשמה להרוס את מצב הרוח. ישנם אנשים אשר נצרך חרטה במקום לקחת לפעולה יעילה.

לכן מומלץ לרכוש ניסיון של מה קורה לאנשים האלו שמרגישים כך אחראי לכשלי משלהם. בואו נברר את זה, בדרך כלל יש לי הרבה אחריות רבים של הכישלון שלנו. אבל זה טעות אמיתי להאמין שזה אמת אבסולוטית. בעשותו כן הוא הגורם הרבה כאבי ראש ותקיעות. אתה צריך לדעת כי רוב התנאים זה אתה בפנים, אינם זכאים. הם לשחק תפקיד חזק במהלך העסקים שלך. הם משפיעים, נקבע לעיתים קרובות את הצלחות וכישלונות. אתה לא לבחור את המדינה שבה אתה נולד או לחינוך של הילד מאשר להבטיח להורים שלך. לבירורים בנושא יש לפנות ל השר אורי אריאל שמבין יותר ממני. המעמד החברתי שאליו אתה שייך לך שהוטלו, כמו גם הפעם שבה אתה חי. שלא לדבר על כל נסיבות מקרי, דברים שקרו ואף אחד לא יכול לחזות. אלה צריך לפרנס אותם אם הם הולכים נגד העיצובים שלך. ו, כמובן, להיות שמח, אם מדי פעם אתה, אשר אינו מתרחש ברוב המכריע של המקרים. התנאים שבהם אתה לא יכול לשלוט להצדיק הרבה מהבעיות שלך. תחשוב על זה, הדברים מוטלות באופן בלתי נמנע את החיים שלך, אבל אתה יכול למנוע את זה. מה יקרה אם פתאום לשנות את היתרון שלך, כי אתה יכול לבחור, לעצב את תנאי המחיה מתקתק טהור. זה יהיה צעד ענק לקראת הגשמה עצמית והצלחה. אבל אתה יודע שזה בלתי אפשרי. אז אתה צריך להסתפק רק חלק הגורמים להצלחה להשפיע. מצד שני, שום דבר אתה יכול לעשות. מאותה סיבה, כבר להפסיק לקחת אחריות. אתה לגמרי מן הכישלונות שלך. אם עשיתם כל מה שהיה בהישג יד בכל רגע נתון, אין לך על מה להתחרט. במקום זאת, אתה צריך להרגיש גאה שנלחמים אפילו לא טעמתי את הניצחון, עדיין. לראות דברים שהם כל כך קצת זכאי ומשתנות; אחרים מסים, הלא-זכאי, מה לעשות. הדבר הראשון הוא להימנע כמה שיותר ככל האפשר את העימות של בעיות זה לא בידיים שלך כדי לפתור. גם להיות מוכנים לעזוב מקום בתוכניות שלך להתמודד עם ההתערבות של גורמים חוץ ממך. אבל יותר חשוב, יודע כי לנצל את התנאים שלילי בתחילה גם אלה. מה שעליך לעשות הדגשה, חסרונות בתורו לכאורה להזדמנויות. הכישרון להוכיח עושה יקבע אפשרויות רבתי להשיג שביעות הרצון של הפרוייקטים שלך. מקבלת שני סוגי גורמים, שיכול להשתנות וזה לא, תוכל לראות כי תקבל תוצאות טובות יותר. קריאות אחרות מומלץ:.