איפור טריקים

האמת היא שהם היו שלוש שנים בלתי נשכחת. פגשתי אנשים אדיר, אחד מהחברים הכי טובים שלי, למדתי אלפי טכניקות, זה לא מודע לחלוטין. היה לי את ההזדמנות להכין לי קורות חיים כאמן עצמאי איפור, היה הרבה אירועים, עם אנשים נהדרים:-פרסי גויה, בטקס פרסי MTV, בתיאטרון לוס מקס אחד לעבור! . אני זוכר אותו בתור אחד הטובים ביותר של חיי הם למדו את כל מה שהיה לי בתוכי, אני צריך להודות muuuuucho. התבגרתי כאדם ולא כאיש מקצוע. נפגשנו, בשבילי, שהיא אחת של אמני האיפור הטוב ביותר בעולם, Fred Vellon. כמות טריקים הסביר של העין מעושן מושלם וגם יחזיק אותנו שעות. טריק חדש לעין צבעים מעושנים: l בשימוש רק שלושה מוצרים: עיפרון קהולי ירוק כהה, צל שחור מט, החלמון של האצבעות.

הוא צייר קו רחב למדי עם עיפרון ירוק קהולי. עפרונות אלה רך יותר, שמן יותר ולאפשר כתם קל יותר. כפי לעקוב אחר הקו השורש של הריסים. מן דמעה החיצוני. הגדרה מחדש זה עם קצות האצבעות גרם למעלה והחוצה. והוא בעט אותו צייר בפנים עוד מתו זה גם. חשוב מאוד זה השורש של הריסים טוב כהה! זה היה נגמר, על ידי כל העפעף ניידים, בהדרגה החלה צל שחור עם מברשת שיער שטוח של ערבוב שני המוצרים עם קצות האצבעות.

זה לו ואז זה רק לקצה עושה להיעלם השחור, ולהפוך אותה אפור. בהמשך, הוא חזר על הפעולה זהה. התערובת היה חומר נפץ. עיפרון ירוק כהה וצל שחור נוצר אפקט ססגוני, כמו הצבע של החיפושית. מבט של שערורייה: אחרי היום ההוא היה לחקור צבעים נוספים, עיפרון כחול לא פחות מרשים.