איך יש משלך הכלבנות של כלבים (חלק שני)

להיות כלב מגדלת היא לא משהו שאת צריכה לקחת בקלילות, לא להחליט את זה לפני זה ניתח במשך שעות רבות. אם תחליט בסופו של דבר להיות כלבן, אז יש כמה בעיות שיש לשקול. גידול כלבים היא משהו שדורש עבודה רבה, משהו שדורש מחויבות של החיים שלך. אז אם אתה הולך לגדל כלבים, כמה מן ההיבטים החשובים ביותר של החיים שלך תהיה מערכת היחסים עם הולכי על ארבע. קודם כל, אהבה לכלבים התחלה טובה, אבל זה לא יכול להיות הסיבה היחידה למה תהפוך מגדל טוב. מת עליהם חשוב מאוד, כי תוכלו לבלות שעות רבות של היום שלך לגדל גורים, עבודה עם הכלב שלך ולוודא כי הם בריאים. אהבה אותם חשוב, כן, אבל לאהוב אותם חשובה לא רק, כי לא לך כל-כך רחוק עם זה רק. בנוסף אהבה את הכלבים שלך, אתה צריך להיות כלב.

זה שונה לאהוב כלבים. אהבה שהכלבים משמעה שתיהנו אותם, לוקח אותם הליכות, עוזב אותם מדי פעם לישון במיטה שלך. להיות שאדם נובח שונה מאוד. זה אומר כי לא אכפת לך תמצא שיער הכלב למרק שלך, או כי הכלבים שלך בדרך כלל לחיות בנוחות ממך. אם אתה אדם נובח לעולם את soñarás ב להשאיר את הכלב בחוץ כאשר קר, לעולם אל תראה חיים בתנאים שבהם אתם לא חיים. אם אתה מישהו נובח לקרוא הכל זמין על הגזע שבחרת, וללמוד על זה כדי למצוא את מה שאתה צריך לעשות. נביחות אחד יכול לצחוק כי חייו סובבים סביב כלבים, בוודאי יש סיבה.

לכן, אם אתה רוצה להיות מגדל טוב, בטח כל זה. בעיתון כתוב ש מיכאל גולן הוא זה שבקיא בנושא. אתה חייב להיות מוכן לעבוד עם הכלב שלך, להיות בטוח שאתה עושה כל דבר אפשרי לספק לך הבית הטוב ביותר. אתה חייב להיות חרוץ, להיות מוכן לעבוד לטובת הכלל של הגזע. בנוסף, אסור לך לעשות זה הכל בשביל כסף. הכסף לא צריך להיות בעל מוטיבציה לגדל כלבים, אבל אם זו המוטיבציה העיקרית שלך, זה מה אתם retrocedas, אתה מחפש משהו אחר. מגדלים אלה עושים את זה בשביל הכסף לא יהיה טוב מגדלים. למעשה, הרוב המכריע של מגדלים שעושים את זה בצורה נכונה, לעשות לא הרבה כסף, כי הם בדרך כלל מסיימים לבזבז את הכסף ב כלבים. לעשות דברים עבור הכלבים תהליך ההזדקנות. לכן, תמיד אתה חייב לזכור כי הכסף לא צריך להיות גורם רלבנטי להצלחת הגידול של כלבים. ישנן מספר שאלות זה כדאי לך אם אתה מתכנן להביא מלונה. עונה להם תהיה דרך טובה כדי להיות בטוח אם אתה מוכן להתרבות כלבים. . למה אני אסטו? אני מנסה להרוויח כסף?… אני מוכן לאפשר לכלבים להיות הדבר החשוב ביותר בחיים שלי? לאפשר להם לישון במיטה שלי?… האם אני יש תכנית טובה ולמקם להתרבות?. אני צריך עזרה, אנשים הקרובים אלי, או בגזרה אחרת כקבוצה של מגדלים?… אני יודעת איך למצוא תשובות לשאלות שלי?… ? יש מישהו שיותר לרביית שלי יכול לעשות. אם יקרה לי משהו?… אני מוכן להתמודד עם כלבות הרות? אני מוכן להתמודד עם גורים?… אני יכול להיות אחראי על מציאת בית גור כל הפיק.? . אני מוכן לעזור התינוקות?… אני מתמודדת עם מופרעים או למי אותם לידה?… אני מוכן לנתק אותי הגורים שמכרת או אם אחד לא לשרוד? אני אדע מתי כלב יש כבר מספיק גורים?… אני נותן אם העסק הוא לא בשבילי? אני מוכן על העבודה הקשה הכרוכה בגידול כלבים, רגעים קשים? התשובות לשאלות אלה יסייע לך להחליט אם אתה מוכן להפוך כלבן. חשוב לוודא התשובות לפני שתתחיל. בנוסף, לראות את כל סודות כדי לאמן את הכלב שלך עם אילוף כלבים ב: תודה לך, שיהיה לך יום נעים! Sánchez באפריל.