אזרחות כפולה

אזרחות כפולה ללאום השני. מהות ההבדל בין המושגים במונחים של תורת המשפט ואת החוק הבינלאומי. המושג של אזרחות כפולה היא מקרה מיוחד של לאום מרובים. בחוק הבינלאומי, רעיון החוק הרוסי של "אזרחות כפולה" מתייחס לנוכחות של לאום הן של האדם (או אזרחות – אם המדינה לא מנוהלת על ידי הנשיא, ואת מלך) של שתיים או יותר מדינות. למרבה הצער, רוסיה היא חוקית לחלוטין בעיה זו עם טורקמניסטן טג'יקיסטן. ובאשר לשאר חלקי הארץ, אם כי הרוסים לא הרשו להחזיק באזרחות השנייה הדרכון השני, אבל בעלי שניים או אפילו אזרחויות מרובים אינם נחשב על ידי שלטונות רוסיה בשטח שלהם כמו "אזרחות כפולה". זהו חוק שנקרא "ואקום משפטי".

כפי שצוין לעיל, דוגמה "לגליזציה" של אזרחות כפולה על הכביש המהיר רמה יכול לשמש הסכם בין רוסיה טורקמניסטן ואת האמנה בין רוסיה טג'יקיסטן על הסדר של סוגיות האזרחות. הסכם ואת ההסכם נקבע, בין היתר, כי כל צד מכיר בכך אזרחיה זכות לרכוש, מבלי לאבד את האזרחות שלה, את האזרחות של מפלגת אחר. לגבי זכויות וחובות "כפול" של אזרחים, הביטחון הסוציאלי שלהם הסכמי שירות צבאי חוזים לציין כי הנושאים הללו הינם באחריות המפלגה שעל שטח אזרחי כאלה הם תושבי קבע. במקביל לאלה שסיימו שירות צבאי באחד הצדדים יהיו פטורים משירות צבאי במפלגה אחרת. "פעמיים" אזרחים מוגנים וכל אחד הצדדים.

החזקת דרכונים של אזרחים של שתי המדינות נותן להם יתרון עבור נסיעות ויזה חופשית ממצב אחד למשנהו. אזרחות כפולה אפשרי הגבלות על האופן בו: • אי של אזרחות קודמת כתנאי לרכישת אזרחות היא שלילת חובה של האזרחות הקודמת (או הקודמת). חוקים כאלה בחקיקה ברוסיה (עם חוץ טג'יקיסטן טורקמניסטן), חוקי גרמניה, דנמרק, סלובקיה; • הפסקת אזרחות "שלהם" כתוצאה של רכישת אזרחות אחרת (למשל, גרמניה); • אין הוראה אזרחות "שלהם" מלידה אם הילד רוכש על ידי הלידה אזרחות של מדינה זרה. למה יש מצב של "ואקום משפטי" בנושא כה חשוב כמו אזרחות כפולה? כדין אם יש דרכון השני? כפי שכולנו יודעים, כל מדינה מעוניינת משלמי המסים, כמו גם אנשים שישרתו בצבא. לכן, מדינות רבות לא לעודד אזרחות כפולה. אבל האיסור לא ניתן (אם כי גרמניה ודנמרק, למשל, אסור). ישנם תנאים אובייקטיביים המייצרים שני לאומים. קודם כל, זה הגירה (אנשים הולכים לשם, היכן לגור כלכלית רווחי יותר וקל יותר). יתר על כן, מדינות רבות (קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, ארה"ב) תוכניות ממוקדות כדי למשוך מהגרים לשטחה. ככלל, מנסה למשוך אנשי מקצוע, אנשי עסקים, של המשקיעים. ומכאן יחס סובלני כלפי אנשים עם שני לאומים ושני דרכונים לגיטימית. ישראל, גרמניה, יוון הלך קצת לכיוון השני, כלומר הקלה התנאים למתן אזרחות אתני מטעמים. בהתבסס על האמור לעיל, אנו לסכם: מקור אזרחות כפולה מקורה, בדרך כלל בחקיקה המקומית של כל אחת משתי המדינות. אזרחות כפולה עולה, אם החקיקה לא מכיל סט שלם של אילוצים המעכבים הופעתה. אנו מקווים כי פרסום זה יעזור לך להבין את המקור של אזרחות כפולה, ואיך זה שונה אזרחות שנייה. כמו כן, אנו מקווים כי הפיג את השמועות מגוחך כי הרוסים או האוקראינים יש אזרחות כפולה שלא כדין. ואקום משפטי – אין איסור החקיקה יש אזרחות כפולה. אז אנשים עשירים יכולים להרשות לעצמם הנושא השני אזרחות והשני דרכון חוקית לישון עם דרכון two משפטי מלא. מקור פרסום וזכויות יוצרים של אזרחות כפולה, דרכון second